مشتریان ما

این نام های آشنا به هیرکان اعتماد کردند:

مرکز خرید پالادیوم

بدون شک یکی از متمایزترین برنامه‌های قرعه‌کشی باشگاه مشتریان در ایران را هیرکان در سال ۱۳۹۶ در مرکز خرید پالادیوم اجرا نمود. طراحی و پیاده‌سازی متدولوژی «حلقه‌های بازخورد مشتریان» در پالادیوم باعث افزایش چشم‌گیر مشارکت مشتریان در استفاده از خدمات باشگاه مشتریان و تحول تجربه مشتریان گردید. هیرکان به همکاری با پالادیوم به عنوان یکی از برترین برندهای مرکز خرید ایران همواره افتخار می‌کند.

 

شهر فرش

شهر فرش به عنوان یکی از موفق‌ترین هایپرمارکت‌های ایرانی، همکاری تنگاتنگی با هیرکان دارد. باشگاه مشتریان شهر فرش، خدمات مشتریان، مرکز تماس، بازاریابی هدفمند، بازاریابی مبتنی بر داده، نظرسنجی و بسیاری خدمات دیگر، از جمله خدمات هیرکان به شهر فرش است که باعث شده، این فروشگاه نسبت به سایر فروشگاه‌های هم‌صنف خود، متمایز باشد.

 

باشگاه هواداران تیم ملی

همکاری دو شرکت مبتنی بر فناوری که هر دو توانایی بالایی در اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری دارند در ابتدا چندان ساده به نظر نمی‌رسید. اما در سال ۱۳۹۷ دو شرکت «فناپ» و هیرکان در کنار هم قرار گرفتند تا از توانمندی‌های هیرکان جهت بهینه‌سازی و افزایش کارایی کمپین‌های بازاریابی در سامانه ۹۰۹۰ (سامانه هواداری تیم ملی) استفاده نمایند. همکاری با فناپ به عنوان یک دوست قدیمی تجربه موفقی را در همکاری با شرکت‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات برای هیرکان به وجود آورد.

روژا

یکی از جذابترین همکاری‌های هیرکان با برندهای بزرگ ایرانی در «روژا» اتفاق افتاد. احترام متقابل در عین سخت‌گیری و دقت بالای کار، همکاری با روژا را در یک فضای کاملا حرفه‌ای قرار داد. بی‌شک روژا به عنوان برند پیش‌رو در عرصه لوازم آرایشی، بهداشتی، مراقبت از پوست و عطر راه سختی را پیش رو خواهد داشت و هیرکان تلاش مضاعفی در راستای همکاری با ایشان خواهد نمود.

 

Quiz of Kings

همکاری هیرکان و کوییز آف کینگز از چالش بر انگیزترین پروژه‌های هیرکان است. Quiz of kings به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین بازی‌های اپلیکیشینی کشور، سهم عمده‌ای در صنعت بازی‌های موبایلی داشته است. بازاری که روز به روز در حال گسترش است. هیرکان با ارائه خدمات مختلف خود به کوئیز آف کینگز کمک می‌کند در راستای برآوردن نیازمندی‌های خود و ایجاد تجربه‌ای متفاوت در کاربران، قدم‌های مؤثری بردارد.

به بالای صفحه بردن